Urząd Gminy Jadów

Treść strony -

Kontakt z urzędem

URZĄD GMINY JADÓW

ul. Jana Pawła II 17
05-280 Jadów

tel. +48 (25) 675-40-44, +48 (25) 675-40-46
fax +48 (25) 675-43-84
e-mail: gmina@jadow.az.pl

Adres elektronicznej skrzynki podawczej w ePUAP
Urzędu Gminy Jadów
/jadow/SkrytkaESP

Godziny pracy Urzędu:

poniedziałek, wtorek, czwartek: godz. 8.00-16.00

środa: godz. 8.00-18:00

piątek: 8.00-14:00

 

JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA

IMIĘ I NAZWISKO

ADRES E-MAIL

TELEFONY

Wójt Gminy Jadów

Dariusz Stanisław Kokoszka

email: dariusz.kokoszka@jadow.az.pl

Przyjęcia interesantów w środy w godz. 8.00-17.00

tel. 25 785-44-05


Sekretarz Gminy Jadów


Sławomir Miąskiewicz

e-mail: slawomir.miaskiewicz@jadow.az.pl

tel. 25 785-44-06

 
Sekretariat

Lidia Piotrowska

e-mail:
gmina@jadow.az.pl

tel. 25 675-40-44

Działalność gospodarcza,biuro rady

Magdalena Powierża

e-mail:
magda@jadow.az.pl

tel. 25 785-44-04


Skarbnik Gminy Jadów

Barbara Wójcik

e-mail:
barbara.wojcik@jadow.az.pl

tel. 25 785-44-01

Urząd Stanu Cywilnego Ewidencja Ludności


Ewelina Czerwińska

e-mail:
ewelina.czerwinska@jadow.az.pl

tel. 25 785-44-03

Referat Inwestycji i Rozwoju Lokalnego

Mariusz Dybka

e-mail:
mariusz.dybka@jadow.az.pl

kierownik:
tel. 25 785-44-15

Adam Wójcik

e-mail:
adam.wojcik@jadow.az.pl

drogi i planowanie przestrzenne:
tel. 25 785-44-16

Remigiusz Rojek

e-mail:
remigiusz.rojek@jadow.az.pl

zajęcie pasa drogowego:
tel. 25 785-44-18

Piotr Rudnik

e-mail:
piotr.rudnik@jadow.az.pl

zamówienia publiczne:
tel. 25 785-44-17

Referat Organizacyjno Społecznego, kadry i promocja

Hanna Pobudkiewicz

e-mail:
hanna.pobudkiewicz@jadow.az.pl

tel. 25 785-44-09

 

 

Księgowość Budżetowa


 

Grażyna Gałązka

e-mail:
grazyna.galazka@jadow.az.pl

 

tel. 25 785-44-00

 

Justyna Krajewska

e-mail:
justyna.krajewska@jadow.az.pl

Katarzyna Wydryszek

e-mail:
katarzyna.wydryszek@jadow.az.pl

Hanna Drużdż

e-mail:
hanna.dzieciol@jadow.az.pl

Księgowość Oświatowa

Elżbieta Rudnik

e-mail:
elzbieta.rudnik@jadow.az.pl

tel. 25 675-49-20

Jolanta Buczyńska

e-mail:
jolanta.buczynska@jadow.az.pl

Patrycja Kostrzewa

e-mail:
patrycja.kostrzewa@jadow.az.pl

Archiwum i Obrona Cywilna

Olga Dzięcioł

e-mail:
olga.dzieciol@jadow.az.pl

tel. 25 785-44-02


Gospodarka Gruntami

Sylwia Stryjek

e-mail:
sylwia.stryjek@jadow.az.pl

tel. 25 785-44-14

Gospodarka Komunalna

Katarzyna Ostrowska

e-mail:
katarzyna.ostrowska@jadow.az.pl

tel. 25 785-44-11

Ewa Skwarska

e-mail:
ewa.skwarska@jadow.az.pl

odpady komunalne:
tel. 25 785-88-73

Daniel Roguski

e-mail:
daniel.roguski@jadow.az.pl

odpady komunalne:
tel. 25 785-44-13

Kierownik Referatu Gospodarki, ochrona środowiska

Maria Wójcik

e-mail:
maria.wojcik@jadow.az.pl

tel. 25 785-44-12

Wymiar Podatków

Dorota Selman

e-mail:
dorota.selman@jadow.az.pl

tel. 25 785-44-07

Księgowość Podatkowa

Emilia Rusiniak

e-mail:
emilia.rusiniak@jadow.az.pl

tel. 25 785-44-08

Paulina Gomułka

e-mail:
paulina.siuchta@jadow.az.pl

 

Dane kontaktowe

  • Logo Urzędu Gminy Jadów
    Urząd Gminy
    Jadów
  • Ikona mapy

    ul. Jana Pawła II 17, 05-280 Jadów
    tel. 25 675 40 44 fax: 25 675-43-84

    e-mail: gmina@jadow.az.pl

  • Ikona mapy

    poniedziałek, wtorek 8-16
    środa 8-18, czwartek 8-16
    piątek 8-14